Skip to content

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TUNCER GROUP
Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet TUNCER

Tuncer Group olarak 1989 yılında Aydın Kuşadası’nda yaptığımız otel inşaatı ile başlayan serüvenimiz bugün tüm Ege Bölgesi’nde marka olmuş projelerle devam etmektedir.

Özellikle Kıyı Ege Bölgesi’nde Çeşme, Bodrum,Kuşadası ve Didim de bir çok beş yıldızlı otel inşaatını gerçekleştiren kuruluşumuz aynı zamanda villa konseptinde yapılar ve site mimarisine uygun inşaatları ile de sektörün trendlerini elinde tutmaktadır.

Kuşadası’nda hayata geçirdiğimiz 60 konutluk Tuncer Sitesi, Çeşme ve Bodrumda inşaatı devam eden farklı mimari tasarım otel inşaatlarımızla sektörün öncü kuruluşlarından biri olmayı sürdürmekteyiz.

İnşaat işi güven işidir ilkesiyle çıktığımız sektördeki yolculuğumuzu profesyonellik, yaratıcılık ve dürüstlük vizyonu ile Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, birçok projeye imza atarak sürdürüyoruz.

Alanında uzman ve yetişmiş personelleri ve profesyonel yönetim kadrosu ile tüm yatırım projelerinde başarılı çalışmalara imza atan Tuncer Group , elektronik ve haberleşme sektöründe de ciddi yatırım ve çalışmalarda imza sahibidir. Aselsan başta olmak üzere, Medya İletişim kanallarının haberleşme ve teknik hizmetlerinde destek sunmakta aynı zamanda Digiturk, Samsung, LG ve Turkcell’in bölge bayiliklerini elinde tutmaktadır.

VİZYONUMUZ